25
mar

Poznaj niesamowite uroki Tajlandii

Na całym świecie można ujrzeć niesamowicie wiele niezwykłych miejsc. Ciężko zatem w niezbyt długim tekście opisać najładniejsze atrakcje, ponieważ to coś niemożliwego. I właśnie dlatego może skupmy się bardziej na zobaczeniu niesamowitych miejsc na terenie Tajlandii. Moim zdaniem Tajlandia to z pewnością jeden z najładniejszych krajów na świecie. Komu szczególnie mocno się spodoba Tajlandia? Cóż, pewnie ludzie marzący o samodzielnych wyprawach, bez biur podróży powinni orientować się, że Tajlandia to jakby nie patrzeć nietrudna destynacja.
Zapewne są łatwiejsze kraje, np. Portugalia, lecz jeśli w grę wchodzi egzotyka, Tajlandia jest najwspanialszym celem. Niedrogo, przyjemnie, a jeszcze oprócz tego można śmiało powiedzieć, iż Tajlandia jest praktycznie stworzona pod backpackerów.
Niezwykły jest Bangkok, a więc stolica tego państwa. Co interesujące, jest to najczęściej odwiedzana stolica na świecie. Głównie dzięki chińskim turystom. Niezwykła jest także wyspa Phuket – to prawdopodobnie prawdziwy raj. Niezbyt interesująca jest Pattaya, choć zapewne faceci poszukujących seksu będą zachwyceni.
źródło: http://studyintheusa.pl, http://ld-projekt.pl, http://www.freedomtravel.pl, www.modnezwierzaki.pl

Pozostałe wpisy o turystyce:

Comments are closed.